Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josh Klingoffer

21. 10. 2007

Josh Klinghoffer je hudebník,člen Ataxie a Johnův velký kamarád.Spolu s Johnem už splodil několik alb.Na Johnových albech často hraje na bicí,nebo syntenzátory nědy i na basu,kytaru a piáno.John na otázku "Kdo je Josh?" odpověděl: On je 24 let starý, hraje na klávesy, kytaru, basu, bicí, a syntetizéry a je opravdu dobrý na všechny tyto nástroje. Hrál ve skupině se jménem The Bicycle Thief, která s námi jela část Californication ? turné v Americe. On je jednoduše velmi talentovaná osobnost a už 4 roky můj dobrý přítel. On je jeden z mála, se kterým bych chtěl strávit mnoho času. Je to osoba, která mi vždy bude nablízku a se kterou se budu vždy a rád o všem bavit. Jeho mínění je pro mne velmi důležité, velmi si ho vážím.

Josh dokonce hrál živě s RHCP na turné k desce Stadium Arcadium,hrál například ve Snow ((hey oh)),This Velvet Glove aj.Podílí se i na nové desce Johna,který je čerstvě nahraná.

Josh je hodně podobný Johnovi(stylem hraní).Můžeme ho i dokonce slyšet zpívat například v písni Omission (z alba Shadows Collide With People).Jeho hlas je vysoce položený a proto by jste ho někdo podle zpěvu mohli považovat za ženu :-).

Nakonec Pár Fotek:

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář